Щоб довгоочікуваний відпочинок не був сповнений неприємними моментами, до нього слід ретельно приготуватися. Більш того, про це потрібно думати передчасно. Знайома багатьом страховка є невід'ємною частиною будь-якої поїздки. У наші дні зустрічається пристойно багато варіантів страхових полісів, проте вони всі покликані - забезпечити надання допомоги своїм власникам у різних ситуаціях далеко від дому. Практика показує, що це може бути страховка на візу чи будь-який інший варіант. Безпосередньо процес оформлення поліса вимагає ретельного розгляду деяких важливих нюансів. У цій скромній статті ми детальніше розглянемо види туристичних страховок та їх особливості.
Для чого потрібний поліс страхування при поїздці на курорт?
Країни з візовим режимом просто не впускають на свою територію іноземців, які не мають попередньо купленого страхового поліса. Країна з безвізовим режимом, виходячи з практики, не вимагає надання обов'язкової страховки, з причини чого багато іноземців і не звертають увагу на даний атрибут мінімальних гарантій у поїздках. Абсолютно не згодні з такими рішеннями, адже наявність поліса страховки є вашою гарантією, що в чужій країні вам буде своєчасно надано допомогу в екстрених ситуаціях.
Які існують типи туристичного страхування?
- Страхування від невиїзду підходить у ситуації, коли сам туроператор вирішив змінити умови туру, наприклад, з причини несприятливих погодних умов для здійснення перельоту або певної екстреної ситуації. Страховка убезпечить вас від втрати грошей.
- При втраті особистого багажу, відповідна страховка дозволить отримати виплату повної або визначеної вартості речей, відштовхуючись від виду страховки.
- Страхування здоров'я (медичне). Наприклад, при подорожі в екзотичні країни необхідно застрахуватися від місцевих хвороб, укусів комах або опіку медуз, якщо ви їдете на курорт для катання на гірських лижах — вибирайте тип страховки, куди обов'язково включена оплата лікування у разі травм або переломів.
Переваги якісної страхової компанії на прикладі страхового агента онлайн:
- Їхати далеко в офіс для вибору та оформлення поліса не потрібно, 24/7 доступний сайт компанії.
- Зв'язатися з компанією можна за телефоном 24/7 або безкоштовно через месенджер.
- Будь-який страховий договір компанії не приховує в собі підозрілих пунктів.
- Завжди можна купувати страховку на весь рік.
- Швидке врегулювання всіх актуальних питань та виплат.
Основні моменти страхового поліса
Наполегливо рекомендується завжди уважно читати опис поліса, щоб зрозуміти, які безпосередньо випадки документом передбачені в якості страхових. Слід відзначити, що звична страховка може не покривати всі види лікування, якщо в них виникне потреба. Як правило, документ передбачає покриття витрат на транспортування до лікарні та лікування. В залежності від варіанту самого відпочинку ми рекомендуємо збільшити перелік страхових випадків.
Поширені варіанти страхових випадків:
- Страхування від загублення особистих речей або навіть паспорта.
- У випадку пляжів важливо забезпечити собі допомогу у випадку сонячного удару.
- Екстремальний відпочинок включає суттєвий ризик величезного переліку травм, які важливо початково включити в перелік страхових випадків.
- Потреба пошуково-рятувальних послуг буде доречним у разі альпінізму у незнайомій країні.
- Для хронічних захворювань важливо вказати в полісі ризик загострення в країні відпочинку.
- Різна можлива допомога для вагітних.
- У разі присутності на відпочинку алкоголю варто врахувати ризик нещасних випадків, пов'язаних з ним.
Джерело: https://agent.insurs.online